SVKENGGERCZERUSHUN

Potlač obálok

Grafická príprava

Požiadavky našich zákazníkov spracujeme v našom grafickom štúdiu a pripravíme pre tlač.  Samozrejmosťou je pravidelná inovácia softvérového vybavenia nášho štúdia. Naši grafici sa neustále vzdelávajú v oblasti noviniek na trhu s informačnými technológiami a v polygrafickom priemysle, aby sme Vám mohli poskytnúť skutočne kvalitné služby a poradiť pri výbere vhodného druhu potlače a jej spracovania.

Potlač obálok

Chcete, aby sa Vaša správa dostala až jej adresátovi? Nechajte si vyrobiť Vašu obálku s reklamou!

Šikovne vytvorenou obálkou prebudíte zvedavosť pri adresátovi už pri jej otváraní!

Vedeli ste, že 1.000 obálok DL Vám ponúkne celkovú plochu na reklamu až 50 m2? Veľká stena s plagátom má len 18 m2...

Využite svoju plochu na reklamu!

Potlač hotových výrobkov garantuje veľmi krátke dodacie lehoty aj pri menších množstvám v dvoch alebo štyroch farbách.

Pre našich zákazníkov vieme po dohode zabezpečiť základné školenie o potlači obálok.

Flexo - potlač

Flexo potlač je najvýhodnejší druh potlače. Pri flexo potlači sú potláčané obálky ešte na papierovej dráhe počas výroby obálok. Flexo potlač sa samozrejme oplatí až pri množstve od 100 000 ks obálok alebo od 50 000 ks poštových tašiek.

Ofset - potlač

Ofsetová potlač je vhodná na najnáročnejšie potlače a prípadne na menšie množstvá. Ročne vyrobíme cca 200 mil. ks obálok s ofsetovou potlačou. Ofsetovú potlač zabezpečujeme v závode Brezno a v prevádzke Bratislava. 

aquaset - brilantná potlač

aquaset je cenove výhodná alternatíva ofsetovej potlače. Ekologické vodné farby, spojené s náročnou technikou potlače, prepožičajú Vašim reklamám brilantnosť potlače, ktorá je veľmi blízka ofsetovej potlači, cenove je ale oveľa výhodnejšia.

Naša potlač aquaset® je technicky náročným vývojom štandardnej flexopotlače. Je možné potlačiť až 4 farby, s okienkom alebo bez okienka.