SVKENGGERCZERUSHUN

Kontakty

Harmanec-Kuvert, spol. s r.o.
Padličkovo 3, 977 01 Brezno

Spojovatelka telefón: +421 48 671 7111

Jméno / Funkce Telefon Fax Mobil E-mail
Ing. Július Ernek
jednatel, ředitel společnosti
+421 48 67 17 100 +421 48 67 17 102 +421 915 977 100 ernek@harmanec-kuvert.sk
Ing. Anna Fujková
jednatel, manažer oddělení
prodeje a marketingu
+421 48 67 17 120 +421 48 67 17 128 +421 907 802 462 fujkova@harmanec-kuvert.sk
 SR:
Lenka Hrablayová
prodejce
+421 48 67 17 127 +421 48 67 17 128 +421 918 570 511 hrablayova@harmanec-kuvert.sk
Mgr. Andrej Vlček
prodejce
+421 48 67 17 126 +421 48 67 17 128 +421 915 977 114 vlcek@harmanec-kuvert.sk
 Pobočka Bratislava:
Ing. Eduard Púčik
prodejce
+421 2 446 309 89 +421 2 446 309 90 +421 907 802 461 pucik@harmanec-kuvert.sk
 ČR:
Ing. Michal Červenka
jednatel společnosti
+420 323 631 091 +420 323 631 093 +420 725 443 649 cervenka@harmanec-kuvert.cz
Vít Novotný
manažer prodeje
+420 323 631 091  +420 323 631 093 +420 724 720 633 novotny@harmanec-kuvert.cz
Ing. Jaroslava Adámeková
prodejce
+421 48 67 17 122 +421 48 67 17 128 +421 907 802 463 adamekova@harmanec-kuvert.sk
Ing. Július Roško
prodejce
+421 48 67 17 125 +421 48 67 17 128 +421 915 812 879 rosko@harmanec-kuvert.sk
 Maďarsko:
Mgr. Attila Pukkai
jednatel společnosti
+36 1 231 0126 +36 1 700 0055 +36 30 541 3227 pukkai@harmanec-kuvert.hu
Benedek Baski
prodejce
+36 1 231 0126 +36 1 700 0055 +36 30 566 2709 baski@harmanec-kuvert.hu
Andrea Horehled
prodejce
+36 1 794 9208 +36 1 700 0055 +36 30 628 5788 andrea.horehled@harmanec-kuvert.hu
Katalin Adorján Koscsóné
prodejce
+36 1 231 0126 +36 1 700 0055 +36 30 653 1680 koscsoa@harmaec-kuvert.hu
Hajnalka Szabó
administratíva
+36 1 231 0127 +36 1 700 0055 +36 30 303 7331 vhajni@harmanec-kuvert.hu
 Export:
Ing. Jozef Bialik
prodejce
+421 48 67 17 124 +421 48 67 17 128 +421 905 432 466 bialik@harmanec-kuvert.sk
 Nákup:
Miroslav Kliman
nákupčí
+421 48 67 17 110 +421 48 67 17 145 +421 905 224 668 kliman@harmanec-kuvert.sk
Ing. Ján Dugát
nákupčí
+421 48 67 17 105 +421 48 67 17 145 +421 907 802 495 dugat@harmanec-kuvert.sk